Serpens Levis: Ve smyčkách hada

///Serpens Levis: Ve smyčkách hada

Serpens Levis: Ve smyčkách hada

Serpens Levis: Ve smyčkách hada

Viola, hlavní hrdinka příběhu, rychle zahřeje srdce každého muže 🙂

Ivo Hury

Komiks Ve smyčkách hada potěší pro nás blízkým prostředím Prahy a sexy hrdinkou, která rychle odhodí své nevynné šatečky a předvede se v plné parádě.

Velká, krásně ilustrovaná kniha přitáhne oči každého milovníka komiksů už na první pohled. Zpracování knihy je na dobré úrovni, listy nejsou šizené na slabém papíře, ale mají pořádnou gramáží. Obrazy jsou hezké, pěkně propracované. Někdy ale zalétají do chaosu, kudy vlastně číst a jakým směrem se scéna odvíjí. Občas to bývá opravdu problém. Kniha nenabízí žádné specifické sazby ilustrací, jako například Lady Mechanika, kde jsou občas přes výšku dvojlistu a na konci je řada bonusových materiálů. Ve smyčkách hada má pouze klasické provedení.

Zamrzí a asi to každého trkne, hned jak knihu vezme do ruky, že je docela slabá. Příběh je vložený na pouhých 104 stran a to je opravdu málo. Knihu projedete očima opravdu rychle a příběh působí i stručně a až ošizeně. Nebýt excelentních předností Violy, takže na některé scény čtenář čučí s vyplazeným jazykem dlouhé minuty, kniha by byla opravdu tristně ochuzená. Dáte za ni ale stejné peníze, jako za jako Lady Mechaniku, která má téměř dvojnásobek stran.

Nechtěl bych knihu hodnotit negativně, když mne osobně potěšila. Každý takový počin je perfektní. Podobné projekty by jistě byly obsáhlejší a častější, kdyby nalézaly dostatek zájemců, čtenářů, sběratelů komiksů. Jako nakladatel znající cenu ilustrací a tisku vím, jaký risk je vytvořit takovýto majstrštyk.

Snad se s Violou ještě potkáme v nějakém dalším příběhu a snad bude i trošku více propracovaný. Bylo by škoda nechat takto zajímavou hrdinku ležet ladem.

By |2018-01-23T17:08:16+00:005. listopadu 2017|Komiksy|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Serpens Levis: Ve smyčkách hada

About the Author:

[Prosím, než vybrakujete tuto profilovku na své webovky (zejména knihkupci) - což mi opravdu nevadí - upravte text alespoň tak, ať dává smysl. Tyto informace jsem uvedl o sobě na svém blogu, takže jako medailonek "o autorovi“ se opravdu stylem naprostého překopírování užít nedají! Díky.] V kostce - otec dvou malých dětí, který má spoustu zálib a téměř žádný čas. Mám dvě dosti specifická nakladatelství, do toho pracuji na několika projektech. Velmi rád dělám sazbu knih a rukodělnou vazbu knih - vydal jsem stovky ručně vázaných bibliofilií. Zbožňuji sazbu novin, časopisů a magazínů pro možnost kreativního vyjádření. Rád čtu komiksy, dělám grafiku (fascinuje mne William Turner), fotím - jsem spoluautorem několika velmi mystických fotoprojektů. Láká mne oprášit staré osmičkové vybavení a natočit film. K psaní tíhnu od mala. Později jako publicista a do šuplíku pak jako milovník scifi a fantasy. Neustále žiji pocitem, že nestíhám dělat vůbec nic pořádně a na 100% :(