Under York elektronické vydání

///Under York elektronické vydání

Under York elektronické vydání

Kniha Under York

Kniha pro Vás. Jednoduchý příběh s rychlým spádem vás povede troskami stařičké Země.

Druhý díl z trilogie Stíny Země je tu pro vás. Tentokrát dostáváte ke čtení knižní verzi, tedy ne autorskou. Mělo by to být čitelnější a bez nějakých zásadních chyb.

***

Druhý díl z trilogie Stíny Země přivádí sondážního vrtaře Ervina do zcela rozdílného světa, než byl dosud zvyklý. Nad temným příkrovem mračen se odehrává boj o přežití s nepřítelem bez špetky lidskosti. Obrovské vzducholodě, křižníky napěchované dělovými palubami, nepřirozené vzdušné vory, kráčející gigantické rakve. I tentokrát má Ervin štěstí na krásnou dychtivou přítelkyni, díky níž překonává nezvyklý svět v roli toho, jenž rozhoduje o osudu těžce zkoušené Země.

UPOZORNĚNÍ 18+: Příběh obsahuje barvitě popsané okamžiky aktivně projeveného násilí a drsné, skoro až nelidské erotické scény. Čtení povídky ve vás může vyvolat projevy emocí a citů. Přítomny jsou všechny druhy alergenů, zejména pak korýši, měkkýši a vlčí bob. Autor neručí za to, že ve vás příběh podnítí prudkou nenávist k sousedům, spustí epileptický záchvat, či strašlivé paranoidní podezření. Napodobování erotických scén uvedených v příběhu se nedoporučuje! Dopouštíte se tím porušení ženských práv a v řadě zemí vám hrozí ukamenování, či dokonce trest smrti. Scény byly prováděny výhradně profesionálními kaskadéry! Po rozbalení ihned zkonzumujte! V případě zásahu očí je okmžitě vypláchněte a vyhledejte lékařskou pomoc. Nevdechujte (obsah balení). Čtete-li příběh při řízení, neopouštějte sedadlo řidiče, abyste překontrolovali tlak pod kotlem (platí zejména pro USA)!
By |2018-12-15T20:04:07+00:0015. prosince 2018|Elektronické vydání knih|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Under York elektronické vydání

About the Author:

[Prosím, než vybrakujete tuto profilovku na své webovky (zejména knihkupci) - což mi opravdu nevadí - upravte text alespoň tak, ať dává smysl. Tyto informace jsem uvedl o sobě na svém blogu, takže jako medailonek "o autorovi“ se opravdu stylem naprostého překopírování užít nedají! Díky.] V kostce - otec dvou malých dětí, který má spoustu zálib a téměř žádný čas. Mám dvě dosti specifická nakladatelství, do toho pracuji na několika projektech. Velmi rád dělám sazbu knih a rukodělnou vazbu knih - vydal jsem stovky ručně vázaných bibliofilií. Zbožňuji sazbu novin, časopisů a magazínů pro možnost kreativního vyjádření. Rád čtu komiksy, dělám grafiku (fascinuje mne William Turner), fotím - jsem spoluautorem několika velmi mystických fotoprojektů. Láká mne oprášit staré osmičkové vybavení a natočit film. K psaní tíhnu od mala. Později jako publicista a do šuplíku pak jako milovník scifi a fantasy. Neustále žiji pocitem, že nestíhám dělat vůbec nic pořádně a na 100% :(