17.04.2019 vyšla nová kniha ze světa steampunku, laděná do post apokalyptické Země daleké budoucnosti. Knihu jsem napsal přes Vánoce 2018, kdy jsem měl trochu více času na psaní, takže jsem ji nakonec přes svátky do konce roku udolal. Výrazně mě ovlivnilo zimní počasí a musím přiznat, že i hra Frostpunk. Je mým velkým snem napsat knihu z prostředí, které tato hra tak podmanivě vytváří. V knize Hřídel jsem ale kousek z tohoto světa nabídl, neboť hlavní hrdinové objeví… no, uvidíte.

Sliboval jsem, že tato kniha měla být k Vánocům jako dárek ke stažení, což se nakonec nepodařilo. Bohužel. Určitě bych chtěl eknihu ale uvolnit, i když musím změnit formu přístupu k volně šiřitelné verzi. Není totiž dost dobře možné, abych knihu nabízel knižním distribucím k prodeji a sám ji distribuoval zdarma, byť v nějaké autorské formě. To jistě každý pochopí. Chtěl bych ale svým fandům knihu uvolnit ke stažení skrze newsletter, takže kdo jste registrovaný k jeho odběru, knihu dostanete. Chvilku ale potrvá, než připravím její elektronickou verzi. Nyní totiž finišuje poslední díl ze série Stíny Země, Kairos Tempus. Kniha do konce měsíce poletí do tiskárny a bude i ke stažení. U této trilogie chci udělat výjimku, neboť první dva díly zde jsou.

Budu velice rád, když mou tvorbu podpoříte koupí knihy Hřídel a hlavně když mi napíšete svůj názor, jak na vás působila.