Ivo Hury, Minsk Express

Kniha pro Vás. Jednoduchý příběh s rychlým spádem vás povede troskami stařičké Země.

Příběh Minsk Express, ze série Stíny Země, je zasazen do alternativní steampunkové společnosti postapokalyptické Země. Jednoho dne vybrousíme naše ekologické sny do tak brilantního stavu, že nám zbydou jen oči pro pláč. A rozervaná, spálená Země pod nohama. Smradlavé podzemní tunely se stanou naším domovem a šílenství dosáhne hranice každodennosti. V takovém světě se běžný příběh zrodit nemůže. Snad jen ten, který bude cítit dehtem, párou, střelným prachem a kopou vyhrocených situací. Krvavá, brutální, eroticky necenzurovaná… budoucnost.

*  *  *

Povídku píši tak, jak umím a hlavně jak jsem schopen tvořit v nočních hodinách. Odevzdám ji svým čtenářům jako autor – to je to, co nedostanete v žádné knize, kde autorský text upravují do čitelné podoby korektoři a editoři. Věřte mi – nechcete vědět, jak autoři ve skutečnosti píší a co odevzdávají 😉 Ode mne ovšem toto čiré autorské zl(o)ato dostanete 😀

Začal jsem psaním povídky, pak se to převalilo do knihy a nakonec to vypadá tak na tři. Nevím co s tím – neumím psát povídky.

Kniha obsahuje 140 normostran textu, což je pěkný pejprbek. Ani ne hubeňour, ani masňák. Při standartní velikosti by to vycházelo k 200 knižním stránkám.

Mohu-li poprosit – pokud se vám kniha líbí a chcete-li mi nějak pomoci – když narazíte na nějaké nedodělky, hrubky, nesrovnalosti, hloupě se opakující slova, napište mi prosím. Díky, díky.

UPOZORNĚNÍ 18+: Příběh obsahuje barvitě popsané okamžiky aktivně projeveného násilí a drsné, skoro až nelidské erotické scény. Čtení povídky ve vás může vyvolat projevy emocí a citů. Přítomny jsou všechny druhy alergenů, zejména pak korýši, měkkýši a vlčí bob. Autor neručí za to, že ve vás příběh podnítí prudkou nenávist k sousedům, spustí epileptický záchvat, či strašlivé paranoidní podezření. Napodobování erotických scén uvedených v příběhu se nedoporučuje! Dopouštíte se tím porušení ženských práv a v řadě zemí vám hrozí ukamenování, či dokonce trest smrti. Scény byly prováděny výhradně profesionálními kaskadéry! Po rozbalení ihned zkonzumujte! V případě zásahu očí je okmžitě vypláchněte a vyhledejte lékařskou pomoc. Nevdechujte (obsah balení). Čtete-li příběh při řízení, neopouštějte sedadlo řidiče, abyste překontrolovali tlak pod kotlem (platí zejména pro USA)!